Aktywna Sobota

W Costerina Park nie zwalniamy tempa- wręcz przeciwnie- jeszcze bardziej je podkręcamy!
A z pomocą naszych gości to dopiero robi się gorąco! 21 sierpnia sprawdzicie to na własnej skórze, bo ta wyjątkowa sobota będzie u nas na sportowo!
Ten wyjątkowy dzień zaczniemy wyjątkowo, ponieważ na naszej scenie pojawi się znany wszystkim z różnych programów telewizyjnych KACZOREX!
Zwycięzca programu GOT TO DANCE zatańczy specjalnie dla Was, a może nawet pokaże Wam kilka tanecznych sztuczek? Michał Kaczorowski to niesamowicie utalentowany tancerz, który na swoim koncie ma mnóstwo osiągnięć, a często sam zapraszany jest, jako juror w konkursach tanecznych. Jednym z największych osiągnięć Kaczorexa jest wywalczony wraz z Lipskee?m udział w finałach najbardziej prestiżowych zawodach street dance JUSTE DEBOUT w Paryżu. To nie przelewki!
Oprócz występu Michała w Costerinie zaprezentują się też lokalni wojownicy z Kościerskiego Klubu Kyokushin Karate. No ale jak na dzień sportu przystało- wypadałoby się trochę poruszać- tutaj z pomocą zmierza tanecznym krokiem znana nam już Trenergia, które specjalnie dla Was poprowadzi ZUMBĘ!
Boicie się, że coś przegapicie? O nie- nasz wodzirej Krystian zagoni Was do zabawy i dopilnuje, żeby każdy usłyszał że już czas na kolejną atrakcję!
W niedzielę nieco przystopujemy, ale tylko na chwilę bo o 14 znowu rozpoczniemy energiczną zabawę w pianie! Szaleństwo, jak zawsze- potrwa godzinę, a potem w rytm muzyki przeniesiemy się na scenę, by posłuchać występu zespołu Julie&Suzie + Space Bash. Pośpiewamy z nimi? No pewnie!
Hmm, co tu jeszcze zostało? Ach tak! Strzelnica!
Przez cały weekend będzie dla Was dostępna strzelnica ASG, gdzie pod okiem instruktora Krzyśka każdy śmiałek będzie mógł postrzelać do celu.
Zabawa gwarantowana! Do zobaczenia!
* wszystkie atrakcje dostępne są w cenie biletu wstępu do parku
* sobota: 12:00-20:00, niedziela: 10:00-20:00

PROGRAM IMPREZY:

12:00- Otwarcie parku

12:30- Zumba- Katarzyna Senyk Trenergia

13:00-warsztaty malowania worków- rozpoczęcie

13:30- Animacje Krystian Stalski

15:00- Kaczorex- występ

15:30- warsztaty malowania worków-kontynuacja

16:00- Kościerski Klub Kyokushin Karate- pokaz

16:30 ? Warsztaty: malowanie worków, wyklejanki, kolorowanki, malowanie na szkle.

19:00- zamknięcie parku.

Zainteresowała Cię nasza oferta?
Zadzwoń i dowiedz się więcej!