Atrakcje dla dzieci pomorskie

Atrakcje dla dzieci w Kościerzynie, w woj pomorskim, w samym sercu kaszub. Wyjątkowa opcja integracji na świeżym powietrzu dla klientów indywidualnych oraz grup zorganizowanych. Ciekawa oferta rekreacyjna dla dużych i małych.. Wspólne spędzanie czasu wolnego z całą rodziną jest niezwykle ważnym elementem życia społecznego. Aby umożliwić wspaniałą zabawę naszym mieszkańcom oraz wszystkim przyjezdnym turystom  stworzyliśmy Rodzinne Centrum Rozrywki Costerina Park. Dzięki takim miejscom możemy oderwać się od zgiełku życia codziennego, zacieśnić więzy rodzinne i po prostu spędzić miły dzień w gronie najbliższych. Wpadnijcie do nas i przetestujcie nasze unikatowe atrakcje dla dzieci w pomorskim. Do zobaczenia

Atrakcje dla dzieci pomorskie - park linowy
Park Linowy

Jedyny tego typu park linowy w Polsce północnej . Około 180m przeszkód na 2 poziomach. Atutem jest bezpieczny i bezobsługowy system asekuracji ciągłej.

Atrakcje dla dzieci pomorskie - Minigolf
Minigolf

Na powierzchni około 800m2 przygotowaliśmy 9 dołkowe pole typu Adventure wypełnione różnego typu przeszkodami. Nie znacie zasad gry? Nie szkodzi, wszystkiego nauczycie się na miejscu!

Atrakcje dla dzieci pomorskie - Bulodrom
Bulodrom

Dwa pełnowymiarowe pola do gry w petanque znajdują się w centralnej części naszego parku, między polem do minigolfa, a parkiem linowym. Zbierzcie zawodników i przyjdźcie przetestować Wasze umiejętności!

Atrakcje dla dzieci pomorskie - Poligon
Tor Przeszkód

Poligon, czyli tor przeszkód dla dzieci gwarantuje najmłodszym świetną rozrywkę połączoną z aktywnością ruchową. Zapraszamy do zabawy wszystkie maluchy powyżej 3 roku życia!

Atrakcje dla dzieci pomorskie - Mega Konstrukcje
Mega Konstrukcje

Niesamowita przygoda dla „małego konstruktora”. Przez cały czas trwania wakacji oraz w każdy weekend poza wakacjami, będziemy tworzyć niesamowite konstrukcje z klocków.

Atrakcje dla dzieci pomorskie - ASG
ASG – AirSoft Guns

Świetna zabawa dla dzieci i dorosłych dzięki doskonale odwzorowanym replikom, każdy miłośnik militariów i wszelkiego rodzaju gadzetów wojskowych znajdzie tutaj coś dla siebie.

Atrakcje dla dzieci pomorskie - Łowcy Skarbów
Łowcy Skarbów

Już w niedalekiej przyszłości staniecie się poszukiwaczami skarbów. Własnymi rękami będziecie mogli wyłowić wspaniałe znaleziska podczas wizyty w Costerina Park.

 

Atrakcje dla dzieci pomorskie - Kubb
Kubb

Zapraszamy Was na partyjkę „Szachów Wikingów”. Jeśli lubicie grę w Bule to gra Kubb będzie dla Was równie interesująca.
Jednocześnie w rozgrywce może uczestniczyć 6 osób w każdej z drużyn, a zasady gry są proste.

Atrakcje dla dzieci pomorskie - Łucznictwo
Łucznictwo

W naszym programie strzeleckim nowa forma sprawdzenia swoich umiejętności. Ruszają zajęcia łucznicze dla grup zorganizowanych i klientów indywidualnych.

Atrakcje dla dzieci pomorskie - Łowcy Skarbów
Muzeum Arcade

Zapraszamy na wspaniały powrót do przeszłości, w naszej ogólnodostępnej strefie znajdziecie wiele ciekawych eksponatów, które przypomną Wam lata młodości 😉

 

Atrakcje dla dzieci pomorskie - Gadomania
Gadomania
PONIEDZIAŁKI

Nietuzinkowa możliwość bliższego zapoznania się z gadzimi zwyczajami podczas warsztatów które ruszają już wiosną 2023

Atrakcje dla dzieci pomorskie - Futrzaki
Futrzaki
PONIEDZIAŁKI

Jako dopełnienie spotkań ze zwierzętami czekają na Was kolejne warsztaty edukacyjne z naszymi futrzakami. Będziecie mogli sprawdzić jak miłymi przyjaciółmi mogą być chomiki, świnki morskie, czy szynszyle.

Atrakcje dla dzieci pomorskie - Sowie Opowieści
Sowie Opowieści
WTORKI

Jak wygląda jastrząb, sokół lub sowa? Dzieci dowiedzą się tego na naszych pokazach! Przy wyjątkowych okazjach nie może przecież zabraknąć wisienki na torcie.

Atrakcje dla dzieci pomorskie - Piana Party
Piana Party
ŚRODY, PIĄTKI, NIEDZIELE

W wakacje wszyscy bez ograniczeń wiekowych mogą skorzystać z chłodzącej kąpieli w pianie. Białe szaleństwo w rytm muzyki jest doskonałą alternatywą na upalne dni dla tych najmłodszych i tych trochę starszych.

Atrakcje dla dzieci pomorskie - Spotkanie z Alpakami
Spotkanie z Alpakami
CZWARTKI

Zajęcia z Alpakoterapii z certyfikowanymi zwierzętami i instruktorem. Niesamowita możliwość udziału w wyjątkowych prelekcjach dla grup zorganizowanych i klientów indywidualnych.

Atrakcje dla dzieci pomorskie - Pająki i Skorpiony
Pająki i Skorpiony
Soboty

Wyjątkowe wakacyjne spotkania z niesamowitymi ptasznikami, skorpionami, straszykami i innymi wyjątkowymi stworzeniami na warsztatach edukacyjnych w Costerina Park.

Atrakcje dla dzieci pomorskie - Warsztaty
Warsztaty

Malowanie na dyniach, a może na kamykach? Każdy maluch odwiedzający nasz park będzie miał okazję uczestniczyć w interesujących zajęciach pod okiem animatorów.

Animacje dla dzieci

Na terenie parku na dzieci czekają nasi animatorzy, którzy zapewnią im niezapomnianą rozrywkę, wyjaśnią zasady poszczególnych gier i użytkowania atrakcji.

Strefa Grillowa
Strefa Grillowa

Strefa grillowa ze specjalnie przygotowanymi stanowiskami dla max 8-10 osób każde. Zapraszamy do rezerwacji bezpośredniej wraz z pakietami grillowymi.

Dyniogród
Warsztaty Wielkanocne

Od ostatniego tygodnia marca aż do samej Wielkanocy dołączcie do nas na warsztatach z dekorowania babeczek oraz pisanek. Szkoły oraz przedszkola mogą wziąć udział w świetnej zabawie w poszukiwanie jajek wielkanocnych na naszym terenie

Dyniogród
Dyniogród

Od 1 września do końca października zapraszamy do zapoznania się z naszymi naturalnymi instalacjami z dyń. Każdy będzie miał możliwość wzięcia udziału w warsztatach malowania oraz spędzić niezapomniane chwile w dyniowym towarzystwie.

AirSoft Guns
Spotkania Wigilijne

Wyjątkowe warsztaty i zajęcia dla szkół, przedszkoli oraz klientów indywidualnych, gdzie punktem kulminacyjnym są świąteczne warsztaty oraz spotkanie ze Świętym Mikołajem

Zainteresowała Cię nasza oferta?
Zadzwoń i dowiedz się więcej!