Atrakcje dla dzieci i dorosłych

Rekreacja na świeżym powietrzu jest istotna dla każdego dbającego o zdrowie w dzisiejszych czasach. Wspólne spędzanie czasu wolnego z całą rodziną jest niezwykle ważnym elementem życia społecznego. Chcąc umożliwić naszym mieszkańcom oraz wszystkim przyjezdnym turystom wspaniałą zabawę stworzyliśmy Rodzinne Centrum Rozrywki Costerina Park. Dzięki takim miejscom możemy oderwać się od zgiełku życia codziennego, zacieśnić więzy rodzinne i po prostu spędzić miły dzień w gronie najbliższych.

Park Linowy

Jedyny tego typu park linowy w Polsce północnej . Około 180m przeszkód na 2 poziomach. Atutem jest bezpieczny i bezobsługowy system asekuracji ciągłej.

minigolf
Minigolf

Na powierzchni około 800m2 przygotowaliśmy 9 dołkowe pole typu Adventure wypełnione różnego typu przeszkodami. Nie znacie zasad gry? Nie szkodzi, wszystkiego nauczycie się na miejscu!

Bulodrom

Dwa pełnowymiarowe pola do gry w petanque znajdują się w centralnej części naszego parku, między polem do minigolfa, a parkiem linowym. Zbierzcie zawodników i przyjdźcie przetestować Wasze umiejętności!

poligon dla dzieci

Poligon, czyli tor przeszkód dla dzieci gwarantuje najmłodszym świetną rozrywkę połączoną z aktywnością ruchową. Zapraszamy do zabawy wszystkie maluchy powyżej 3 roku życia!

Pokaz Sokolniczy
Sowie Opowieści

Jak wygląda jastrząb, sokół lub sowa? Dzieci dowiedzą się tego na naszych pokazach! Przy wyjątkowych okazjach nie może przecież zabraknąć wisienki na torcie.

Warsztaty
Warsztaty

Malowanie na dyniach, a może na kamykach? Każdy maluch odwiedzający nasz park będzie miał okazję uczestniczyć w interesujących zajęciach pod okiem animatorów.

Animacje dla dzieci

Na terenie parku na dzieci czekają nasi animatorzy, którzy zapewnią im niezapomnianą rozrywkę, wyjaśnią zasady poszczególnych gier i użytkowania atrakcji.

Strefa Grillowa
Strefa Grillowa

Strefa grillowa ze specjalnie przygotowanymi stanowiskami dla max 8-10 osób każde. Zapraszamy do rezerwacji bezpośredniej wraz z pakietami grillowymi.

Piana Party

Wszyscy bez ograniczeń wiekowych mogą skorzystać z chłodzącej kąpieli w pianie. Białe szaleństwo jest doskonałą alternatywą na upalne dni.

Lamy i Alpaki
Spotkanie z Alpakami

Zapraszamy Państwa na niezwykłe spotkanie z alpaki i lamami, zwierzętami z natury spokojnymi i przyjaźnie nastawionymi do otoczenia. Podopieczni z którymi będzie można obcować podczas zajęć są zwierzętami certyfikowanymi i na co dzień biorą udział w zooterapii.

Mega Konstrukcje

Niesamowita przygoda dla „małego konstruktora”. Przez cały czas trwania wakacji oraz w każdy weekend poza wakacjami, będziemy tworzyć niesamowite konstrukcje z klocków.
Dolączcie do nas i bawcie się pod okiem animatorów.

 

Dyniogród
Dyniogród

Od 1 września do końca października zapraszamy do zapoznania się z naszymi naturalnymi instalacjami z dyń. Każdy będzie miał możliwość wzięcia udziału w warsztatach malowania oraz spędzić niezapomniane chwile w dyniowym towarzystwie.

AirSoft Guns
ASG – AirSoft Gun

Świetna zabawa dla dzieci i dorosłych dzięki doskonale odwzorowanym replikom, każdy znajdzie tutaj coś dla siebie

Kubb
Kubb

Zapraszamy Was na partyjkę „Szachów Wikingów”. Jeśli lubicie grę w Bule to gra Kubb będzie dla Was równie interesująca.
Jednocześnie w rozgrywce może uczestniczyć 6 osób w każdej z drużyn, a zasady gry są proste.

 

Dyniogród
Plenerowe Sesje Zdjęciowe

Proponujemy Państwu pamiątkę z pobytu w Costerina Park i zachowanie wspomnień na dłużej…zdjęcia w dyniogrodzie, zdjęcia z warsztatów z sowami lub alpakami, zdjęcia grupowe dla szkół, sesja dziecięca lub sesja rodzinna etc…

AirSoft Guns
Spotkania Wigilijne

Wyjątkowe warsztaty i zajęcia dla szkół, przedszkoli oraz klientów indywidualnych, gdzie punktem kulminacyjnym są świąteczne warsztaty oraz spotkanie ze Świętym Mikołajem

Zainteresowała Cię nasza oferta?
Zadzwoń i dowiedz się więcej!