Atrakcje dla dzieci i dorosłych

Rekreacja na świeżym powietrzu jest istotna dla każdego dbającego o zdrowie w dzisiejszych czasach. Wspólne spędzanie czasu wolnego z całą rodziną jest niezwykle ważnym elementem życia społecznego. Chcąc umożliwić naszym mieszkańcom oraz wszystkim przyjezdnym turystom wspaniałą zabawę stworzyliśmy Rodzinne Centrum Rozrywki Costerina Park. Dzięki takim miejscom możemy oderwać się od zgiełku życia codziennego, zacieśnić więzy rodzinne i po prostu spędzić miły dzień w gronie najbliższych.

Park Linowy

Jedyny tego typu park linowy w Polsce północnej . Około 180m przeszkód na 2 poziomach. Atutem jest bezpieczny i bezobsługowy system asekuracji ciągłej.

Minigolf

Na powierzchni około 800m2 przygotowaliśmy 9 dołkowe pole typu Adventure wypełnione różnego typu przeszkodami. Nie znacie zasad gry? Nie szkodzi, wszystkiego nauczycie się na miejscu!

Bulodrom

Dwa pełnowymiarowe pola do gry w petanque znajdują się w centralnej części naszego parku, między polem do minigolfa, a parkiem linowym. Zbierzcie zawodników i przyjdźcie przetestować Wasze umiejętności!

poligon dla dzieci

Poligon, czyli tor przeszkód dla dzieci gwarantuje najmłodszym świetną rozrywkę połączoną z aktywnością ruchową. Zapraszamy do zabawy wszystkie maluchy powyżej 3 roku życia!

Pokazy

Jak wygląda jastrząb, sokół lub sowa? Dzieci dowiedzą się tego na naszych pokazach! Przy wyjątkowych okazjach nie może przecież zabraknąć wisienki na torcie.

zajęcia edukacyjne

Kącik malarski, a może coś dla architekta? Każdy maluch odwiedzający nasz park będzie miał okazję uczestniczyć w interesujących zajęciach m.in. tworzenia budowli pod okiem instruktora.

Animacje dla dzieci

Na terenie parku na dzieci czekają nasi animatorzy, którzy zapewnią im niezapomnianą rozrywkę, wyjaśnią zasady poszczególnych gier i użytkowania atrakcji.

Strefa Grillowa

Strefa grillowa ze specjalnie przygotowanymi stanowiskami dla max 8-10 osób każde. Zapraszamy do rezerwacji bezpośredniej wraz z pakietami grillowymi.

Piana Party

Wszyscy bez ograniczeń wiekowych mogą skorzystać z chłodzącej kąpieli w pianie. Białe szaleństwo jest doskonałą alternatywą na upalne dni.

Zainteresowała Cię nasza oferta?
Zadzwoń i dowiedz się więcej!