Wycieczki Szkolne Pomorskie

Wycieczki Szkolne Pomorskie

Bez wątpienia wyjazdy integracyjne dla szkół i przedszkoli z zajęciami sportowo-rekreacyjnymi w Costerina Park to niecodzienne urozmaicenie szkolnych wycieczek. Bazsprzecznie lekcje biologii nie muszą kojarzyć się z przesiadywaniem w ławkach. Niewątpliwie zajęcia przyrody w plenerze i wyjazdy kolonijne mogą być świteną alternatywą na poznanie zwierząt podczas naszych warsztatów edukacyjnych. Wyjątkowa opcja poszerzenia oferty obozów oraz jednodniowych wyjazdów. Każda wizyta w naszym Rodzinnym Centrum rozrywki będzie dla Was wspaniałym wspomnieniem. Grupowe zajęcia na parku linowym, podstawy gry w minigolfa i zajęcia ruchowe na świeżym powietrzu to interesująca opcja proponowana przez Costerina Park.

Nasza oferta nie kończy się tylko na zajęciach ruchowych. W programie posiadamy również warsztaty edukacyjne z gadami, różnego rodzaju zwierzętami futerkowymi (szynszyle, króliki, chomiki, świnki morskie etc), sowami i alpakami. W sezonie wakacyjnym odbywają się także niezwykłe prelekcje z udziałem pająków i skorpionów. Godnym uwagi jest fakt, iż każdy uczestnik przed wejściem do Costerina Park w okresie wakacyjnym otrzymuje opaskę która umożliwia wejście i wyjście o każdej porze i powrót np na piana party lub warsztaty edukacyjne. Szczegółowe informację o dniach realizowanych zajęć znajdują się w zakładce Atrakcje oraz ofercie PDF poniżej.
W pakiecie oferujemy:

  • miejsce grillowe
  • obsługę animatorów
  • zajęcia sportowo – rekreacyjne
  • warsztaty

W związku z tym że znajdujemy się tylko 600m od dworca PKP oraz 400m od rynku dlatego dojedziecie do nas zarówno pociągiem jak i autokarem. Autobusy mogą zaprakować naprzeciw parku, a także na terenie dworca PKP lub na pobliskich parkingach. Opiekunowie mają do nas bezłatny wstęp choć mogą korzystać z wszystkich dostępnych instalacji. W trakcje składania rezerwacji, prosimy o podawanie ilości opiekunów zarówno przy rezeracji zajęć online oraz rezerwacji telefonicznej lub emailowej.

Do zobaczenia w Kościerzynie

Uwaga:  (Możliwość dostosowania godzin zajęć)

Wielkanoc – Sezon 2023 – Szkoły/Przedszkola PDF

Wiosna / Lato– Sezon 2023  – Pakiet Przedszkolny PDF

Wiosna / Lato Sezon 2023  – Pakiet Szkolny PDF

Wakacje – Sezon 2023 – Pakiet Kolonijny PDF

Zainteresowała Cię nasza oferta?
Zadzwoń i dowiedz się więcej!