Spotkanie z historią 7 sierpnia

Dzisiaj zewsząd otaczają nas wielkie ekrany, banery, a świat social mediów totalnie zawładnął rzeczywistością? i nami również! Dlatego pora, by na chwilę wyjść poza ekran telefonu i cofnąć się o KILKASET lat wstecz. Już 7 sierpnia do Costerina Park zawitają prawdziwi średniowieczni rycerze!

Podczas sobotniej imprezy przeniesiemy się do czasów, kiedy po świecie chodzili rycerze, a wiedźmy były najpowszechniejszymi lekarzami.

Tego dnia na terenie całego parku będzie można spotkać wiele postaci z grupy reknostrukcyjnej! Podczas wydarzenia dostępne będą atrakcje, takie jak strzelanie z łuku, czy walka na miecze, ale to nie wszystko! W punkcie fechtunku czekać będą na Was uzbrojeni rycerze, którzy podzielą się z Wami sztuką władania mieczem. Znajdzie się też coś dla ciała i ducha, czyli kram szeptucha! Stanowisko będzie wyposażone w naturalne wyroby, które każdy chętny będzie mógł nabyć od zielarza.

Tego dnia nieco zmienimy nasz park, bo pole do buli zamieni się w pole do gry historycznej zwanej Kubb. Nazwa nic Wam nie mówi? Bez obaw, gra będzie prowadzona przez doświadczoną obsługę grupy, która zadba o to, by każdy zrozumiał zasady i mógł wczuć się w ten niesamowity średniowieczny klimat ?.

Podsumowując, nie zawahamy się uznać, że będzie hucznie?dosłownie. Pojawi się bowiem armata, z której będą oddawany prawdziwe strzały!

To wyjątkowe wydarzenie rozpocznie się w sobotę o godzinie 14 i potrwa do godziny 18.

Wszystkie atrakcje dostępne są w cenie biletu wstępu.

Zapraszamy na aktywny wypoczynek na świeżym powietrzu! Wakacje na Kaszubach- trwajcie!

Zainteresowała Cię nasza oferta?
Zadzwoń i dowiedz się więcej!