Zakończenie Wakacji

Off road – Show

Trudno zaprzeczyć, że powoli zbliżamy się do końca wakacji?Ale nikt nie powiedział, że to źle! Ba! My z tej okazji, chcemy nawet zrobić kolejną szaloooną imprezę w Costerina Park!

Przyjeżdżacie do nas z różnych miejsc, powiedzcie sami: Czy standardowe podróże nie bywają czasem monotonne? No właśnie! Dlatego pora nieco zboczyć ze ścieżki i wyruszyć na off road. Przecież odrobina szaleństwa nikomu nie zaszkodzi!

Już 28 sierpnia- w sobotę zapraszamy Was na totalne szaleństwo z samochodami terenowymi, które będą przewozić Was po takich trasach, jakie Wam się nawet nie śniły! Zarośla, krzaki? Nie ma problemu! Glina, kałuże, błoto? Dajesz!

Przez niemal całą sobotę dostępne będzie dla Was OFF ROAD TAXI, z którego każdy chętny będzie mógł skorzystać i udać się na przejażdżkę! Pokusiliśmy się o więcej rodzajów pojazdów, dlatego oprócz Nissanów Patrolów na miejscu do Państwa dyspozycji będą też quady! Tyle adrenaliny i to wszystko w jeden dzień!

Standardowo już- na terenie parku czekać będzie nas Was strzelnica ASG, gdzie pod okiem instruktora i młodsi, i starsi będą mogli sobie nieco postrzelać!

Podczas wydarzenia postaramy się dodatkowo umilić czas najmłodszym uczestnikom w naszej namiotowej ?świetlicy?, gdzie animatorzy będą prowadzić zajęcia plastyczne ?.

A po artystycznym odpoczynku widzimy się na specjalnie przygotowanym survivalowym torze przeszkód! Ostrzegamy- będzie okazja, żeby trochę się ubrudzić!

Zaintrygowani? No to widzimy się już 28 sierpnia!

Do zobaczonka!

Zainteresowała Cię nasza oferta?
Zadzwoń i dowiedz się więcej!